Eliyah Simon Matthew

Translated: Gülüş tasarımı kapsamında diş çekimi, implant ve protez tedavilerimi DijiDent’de oldum. İstanbul’daki konaklamam esnasında bana çok yardımcı oldular. Kendilerine çok teşekkür ederim.

Maksim Alisa

Translated: Daha önce eşimin implant tedavisi için gelmiştik. Şimdi de ben implant tedavisi oldum. Hizmetlerinden memnun kaldım. Teşekkürler DijiDent.

Marry Peterson

Translated: Daha önce Türkiye’ye başka bir tedavim için gitmiştim. İstanbul’daki olanakların iyi olduğunu biliyordum. Bu yüzden zirkon kaplama tedavim için DijiDent’i tercih ettim. Kısa bir sürede tedavimi tamamladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Albert Norris

Translated: Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine diş protezi tedavisi için İstanbul’u ve DijiDent’i tercih ettim. Gerçekten üst düzey kalitede hizmet sunuyorlar. Dişlerim çok güzel oldu ve kendime güvenim geldi. DijiDent’e teşekkürler.

Christian Martian

Translated: Hem İstanbul’da gezmek hem de diş implantımı yaptırmak için DijiDent’i tercih ettim. Gerçekten işlerini çok iyi yapıyorlar. Güzel bir gülüşe sahip oldum. Kendilerine teşekkür ederim.

Koray Atak

Türkiye’deki kısa bir tatilimde acil diş tedavisi ihtiyacım oldu. Klinikteki arkadaşlar çok yardımcı oldular. Muayenehane gayet temiz ve ferahtı. Kendilerine teşekkür ederim.

Uğur Çizer

Uzun bir süredir beklettiğim implant tedavimi DijiDent’te oldum. Gerçekten işlerinde çok iyiler. Tedavim kısa bir sürede tamamlandı. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.